Volt már olyan napod, amikor a mosoly mögött csak csend volt?
Az a fajta csend, amit nem béke, hanem ki nem mondott vágyak töltenek meg…
A naptár tele.
A gyerekek rendben.
A munka stabil.
De valami… mégis hiányzik.
Egy mélyebb érintés.
Egy tisztább hang.
Egy tér, ahol nem kell „valakinek” lenned – csak önmagad.
És mi van, ha már évek óta vágysz valamire, amit nem lehet kimondani?
